istanbul evden eve nakliyat

Project Description

Client
 Zorlu Holding
Category
Kurumsal

Zorlu Holding’in temellerini oluşturan tekstil sektörü, halen öncelikli faaliyet alanları arasındaki yerini koruyor. Zorlu Tekstil Grubu bugün, toplam 800 bin metrekarelik kapalı alanı, 6 bin 500 çalışanı ile sektöründe dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alıyor.

Temelleri 1953 yılında atılan Zorlu Tekstil Grubu bünyesindeki şirketlerin her biri, gerek sahip oldukları üretim kapasitesi, gerek üretim kaliteleri, gerek pazarlama güçleri ve yaygın dağıtım ağları sayesinde alanlarında dünya markası olma özelliğini taşıyor.

Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük entegre polyester iplik üreticisi ve ihracatçısı

Grup şirketlerinden Korteks İplik, bugün Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük iplik, Zorluteks Tekstil ise Avrupa’nın en büyük pamuklu dokuma üreticisi olma başarısıyla göğsümüzü kabartıyor.

Mikroiplik teknolojisinde dünya öncüsü

Korteks, bünyesindeki Ar-Ge ekibi sayesinde nanoteknoloji alanındaki uygulamaları ile mikroiplik teknolojisinde dünya öncülüğünü de elinde bulunduruyor.

Tekstil ihracatında Türkiye birincisi

TAÇ, Linens, Valeron markalarının yanı sıra Fransız Pierre Cardin markasının ev tekstili ürünlerinin üretim, dağıtım ve pazarlama dünya lisans hakkına sahip olan Zorlu Tekstil Grubu, 2013 yılında 250 milyon dolarlık ihracatla tekstil ihracatında Türkiye birincisi konumunda bulunuyor.

Yurtdışına açılan ilk ev tekstil zinciri: Linens

Linens mağaza zinciriyle Zorlu ürünleri, Türkiye’nin 23 ilinde 61, yurt dışında ise 8 ülkede 22 mağazasıyla tüketicilerin hayatına zarafet katıyor.

×
Show