istanbul evden eve nakliyat

Beykoz Nakliye Firmaları Ve Fiyatları

Beykoz nakliye firmaları arasından sıyrılarak zirvede olan firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Beykoz nakliyat firmaları arasında en kaliteli hizmeti en ucuza sunma özelliğine sahip olan şirketimiz sayesinde eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Nakliye Şirketi Tercih Ederken Dikkat Edilecek Hususlar

Çevrenizde çok sayıda nakliye firması olduğu için kafanız karışıyor olabilir. Fakat nakliye önemli bir iştir ve biz önem taşıdığımızı biliyoruz.  Beykoz nakliye şirketleri arasındaki farkımız özen ve titizlik ile işimizi yürütmemizdir. Öncelikle randevu alarak evinize gelmekte ve fiyatlandırma çıkartmaktayız. Bu noktada yapılacak olan sözleşme çok önemlidir. Evin kaç metrekare olduğu, eşyaların fazlalığı, değerli eşyaların var olup olmadığı gibi birçok konu sözleşmede not edilecektir. Eğer tüm özel eşyalarınız dahil her eşya tarafımızdan toplanacaksa bunu mutlaka sözleşmede belirtin. Çünkü taşıma yapılacağı gün bu hususlara göre ekipman getirmekteyiz. Beykoz nakliyat şirketlerinden biri olarak kusursuz çalışmaya özen gösteriyoruz.

Nakliye İçin Müşterinin Yapacakları

Eğer özel eşyalarınızı, giysi dolaplarınızı ve ziynet eşyalarınızı kendiniz toplamak istiyorsanız bunu sözleşmede belirterek fiyattan düşüş sağlayabiliriz. Beykoz taşımacılık firmalarının sunduğu hizmetler arasında özel eşyaların toplanması da bulunmaktadır. Tercih etmezseniz kendiniz toplayabilirsiniz. Beykoz taşımacılık şirketlerinden bizi seçerseniz biz sizin yerinize bunu yerine getirebilmekte ve eşyalarınız için özel dolaplar getirmekteyiz.

Nakliyecilerin Görevleri

Beykoz evden eve nakliyat firması olarak evinizde özenle paketlediğimiz eşyaları yeni evinize götürerek aynı şekilde yerleştirmekteyiz. Aynı zamanda Beykoz evden eve nakliyat firmalarından farkımız, mobilyalarınızı da biz demonte ederek yeni eve götürüp monte ediyoruz.

Nakliye Ücretlendirilmesi Neye Göre Olmaktadır?

Beykoz nakliyat fiyatlarımız çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliğin sebebi ise birçok farklı nedene dayanmaktadır. Öncelikle iki ev arasındaki kilometre Beykoz nakliye fiyatlarını etkilemektedir. Ayrıca evinizin büyüklüğü ve eşyalarınızın fazlalığı da bu miktarı değiştiren bir faktördür. Eğer evinizin önüne kadar nakliye aracımız girmiyor ve elemanlarımız araca kadar taşımak durumunda kalıyorsa bu hususta da fiyatlarda bir fark oluşmaktadır. Bunun yanı sıra evinizde piyano, para kasası gibi ağır eşyalar da fiyatı arttırmaktadır.

 

×
Show