istanbul evden eve nakliyat

Ataşehir Nakliye Firmaları Ve Fiyatları

Evden eve taşıma, ofis taşıma gibi tüm işlemlerde deneyimli çalışanlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ataşehir nakliye firmaları arasında lider olmamızın sebebi özenli ve titiz çalışmalarımızdan kaynaklanmaktadır.

Nakliye İşlemleri Nasıl Başlamaktadır?

Öncelikle Ataşehir nakliyat firmaları arasından tercihinizi belirleyerek işe başlamalısınız. Firmamız nakliye işlemleri için gerekli fizibilite çalışması yapmak üzere taşınacak eve gelmekte ve eşyalarınızı fizibilite etmektedir. Bu çalışma, fiyatın belirlenebilmesi, aracın belirlenebilmesi ve sözleşmenin imzalanabilmesi için gereklidir. Ataşehir nakliye şirketleri arasından bizi tercih ederek hem kendinizi hem de eşyalarınızı güvende hissedebileceksiniz.

Nakliye Günü Neler Yapılmalıyım?

Nakliye günü firma yetkililerimiz gelmeden önce mutlaka apartman görevlisi ile görüşmeli, asansör varsa kullanımı için izin alınmalıdır. Yük taşımaya izin vermeyen asansörler sıkıntı olacaktır. Ataşehir nakliyat şirketleri arasında firmamız özenli ve titiz çalışanları belirtilen gün ve saatte evinize gelmektedir. Eğer sözleşmede tüm işlemler tarafımızca yapılacaksa sizin hiçbir şey toplamış olmanıza gerek yoktur. Ataşehir taşımacılık firmaları olarak hedefimiz % 100 müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşterimizi yormadan işlerimizi hızlı ve seri bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Nakliye Günü Nakliye Şirketinin Görevleri

Ataşehir taşımacılık şirketleri olarak, eve geldiğimizde öncelikle eşyaların sarılması, paketlenmesi ve muhafaza edilmesi sağlamaktayız. Diğer Ataşehir taşımacılık şirketleri gibi bir evde kullandığımız ürünü diğer evde kullanmamaktayız. Her müşterimiz için sıfır ve yeni açılmış ambalajlar kullanmaktayız.  Hijyen şartlarına uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Nakliye Esnasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Ataşehir evden eve nakliyat konusunda uzman olan firmamız özellikle beyaz eşyalarınızı taşırken oldukça özen göstermektedir. Eşyaların hepsi taşındıktan sonra en son buzdolabının fişini çekmekteyiz. Ve yeni eve taşındığında önce dolabı sabitler, 15 dakika bekler ve ilk önce buzdolabınızı fişe takmaktayız. Ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerini en az iki elemanımız taşımaktadır. Diğer Ataşehir evden eve nakliyat firmaları gibi yerde sürüyerek veya tek kişi sırtlanarak makinenin aksanını bozacak hamlelerde bulunmayız.

Nakliye Fiyatları

Uygulanacak olan Ataşehir nakliyat fiyatları birçok nedene bağlı olarak değişmektedir. Ataşehir nakliye fiyatları; evin boyutuna, eşyalara ve kilometreye göre değişecektir.

×
Show