istanbul evden eve nakliyat

Adalar Nakliye Firmaları Ve Fiyatları

İstanbul’un en nadide köşelerinden biri olan Adalar’a taşınmak isteyen müşterilerimiz için kaliteli ve güven verici hizmet sunmaktayız. Adalar’a taşınmak normal nakliye işlemlerinden biraz daha farklı ve teferruatlıdır. Bu nedenle Adalar nakliye firmaları ile anlaşırken bu detayları önceden konuşmanızda yarar bulunmaktadır. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek Adalar’a taşınmak hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabileceksiniz.

Adalar’a Nasıl Taşınırım?

Adaya taşınmadan önce expertiz hizmetinden yararlanmanız gerekecektir.  Adalar nakliyat firmaları arasında bizim farkımız sizin yerine bu işlemler ile ilgilenmemizden kaynaklanmaktadır. Adalara taşınmadan evvel izin alınmalı ve adaya feribot ile gidecek olan aracın boyutu önceden belirlenmelidir. Adalar nakliye şirketleri olarak bu husus için 3 farklı boyda aracımız bulunmaktadır. Expertiz hizmetini sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız. Bu işlemin sebebi, evinizdeki eşyalara uygun aracın temin edilebilmesi için yapılmaktadır.

Adalar’a Nakliye Nasıl Yapılır?

Nakliye işlemi için sizin eşyalarınızın fizibilitesini çıkartıp buna uygun aracı belirledikten sonra, Adalar nakliyat şirketleri olarak belediyeden izin almaktayız. Tuttuğumuz rapor neticesinde belediyeden alacağımız izin karşılığında feribot harcı tutarı ödemekteyiz. İsteyen müşterilerimiz bu harç işlemlerini kendisi de yürütebilmektedir. Feribot harçları kullanılacak olan aracın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterecektir. Adalar taşımacılık firmaları arasında bizler bu görevi üstlenerek siz değerli müşterilerimizi yormamayı amaçlamaktayız.

Tüm Adalar İçin Şartlar Aynı Mıdır?

Taşınmak istediğiniz adalar; Heybeliada, Kınalı ada, Büyükada, ve Burgaz ada ise, bu adalar arasında fiyat farkı bulunmadığını belirtmek isteriz. Fakat diğer adalar için farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Adalar taşımacılık şirketleri olarak hangi bu sayılan adalara gidilmesi için sizlere gerekli hizmetleri sunmaktayız. Adalar evden eve nakliyat için deneyimli, profesyonel çalışanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Adalar Evden Eve Nakliyat

Feribot için belediyeden randevu ve sıra alma işleminden sonra belirtilen gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleşecektir. Feribot tarihinden bir gün önce eşyalarınızı toplayıp araca yüklemekteyiz. Adalar evden eve nakliyat işlemlerinde feribot sabah erken saatte kalkmaktadır. Bu nedenle bir gün önceden araç ve eşyalar hazır olmalıdır. Adalar evden eve nakliyat firmalarının hepsi bu şekilde çalışmaktadır.

 

Adalara Nakliye Fiyatlandırması

×
Show